Otestujte sa na prítomnosť baktérie helikobakter pylori vo svojom žalúdku z pohodlia domova

Trápia vás často pocity plnosti, nadúvanie, grganie alebo zápach z úst? Máte časté nutkanie na jedenie? Páli vás pravidelne záha? 
Príčinou môže byť veľmi nebezpečná baktéria Helikobakter pylori. Tento mikrooganizmus môže v prípade neliečenia spôsobovať gastritídu, žalúdočné vredy, dvanástnikové vredy či dokonca rakovinu žalúdka.

Včasná prevencia proti závažným ochoreniam

Vysokocitlivý test na prítomnosť helikobaktera pylori vám umožní zistiť prítomnosť baktérie v žalúdku v rannom štádiu, ešte pred tým, ako sa objavia príznaky.

Týmto spôsobom môžete včas zahájiť liečbu a zabrániť tak rozvoju nepríjemných žalúdočných chorôb a dokonca aj rakoviny. Liečba helikobakter pylori býva najúspešnejšia vtedy, keď sa prítomnosť baktérie odhalí včas.

Bezproblémový test z pohodlia vášho domova

Zistenie prítomnosti baktérie helikobakter pylori vo vašom tráviacom trakte sa vykonáva jednoduchým testom v súkromí vášho domovaNemusíte absolvovať nepríjemné vyšetrenie u gastroenterológa.

Test na helikobakter pylori je vysokocitlivý a už do 10 minút vám prinesie spoľahlivé výsledky. Jeho presnosť je vyššia ako 99% a je tak dokonca spoľahlivejší ako dychový test prevádzaný ambulantne.

Bezplatná konzultácia po vykonaní testu

V prípade, že vám test vyšiel pozitívne, nezúfajte. Včasný zásah a rýchle začatie liečby vám pomôže vyhubiť baktériu Helikobakter pylori a ochrániť váš tráviaci trakt.

Vyšiel vám test negatívne, ale vás stále trápia tráviace ťažkosti, bolesti brucha, pálenie záhy, či nafukovanie? 

Vaše problémy môžete konzultovať s odborníkmi z našej bezplatnej poradne. Radi vám poradíme telefonicky alebo online prostredníctvom chatu. 

Ukážeme vám ako odstrániť vaše tráviace problémy spôsobom, ktorý fungoval už u stoviek našich klientov. 

Ako test funguje?

Odporúčame vám odobratie nie príliš veľkej vzorky z čerstvej stolice. V prípade neskoršieho testovanie ja potrebné vzorku uchovávať v plastovom vrecúšku pri nižších teplotách.

Test vám odporúčame vykonávať pri izbovej teplote. Obal testu otvorte tesne pred testovaním. Vzorku vložte do nádobky a následne ju dôkladne pretrepte. Odlomte hrot z vrchnáka nádobky a vzorku kvapnite (2-3 kvapky) na políčko S na testeri.

Ak sa počas reakčného času 10 minút na testeri objavia 2 čiarky, test je pozitívny. Ak 1 čiarka, test je negatívny. Výsledok testu s nami môžete bezplatne konzultovať telefonicky alebo online.

Ako test na helikobaktera hodnotia naši zákazníci?

“Test po objednaní je za dva dni dodaný. Je s ním úplne jednoduchá manipulácia a výsledok je okamžite k dispozícii.” 

Šarlota

“Spoľahlivý test, výsledok potvrdila aj vzorka u lekára.” 

aNONYM

Test na helikobaktera pylori

5,60 €

1 vysokosenzitívny test

Vysokocitlivý, spoľahlivý test na určenie prítomnosti baktérie Helicobacter pylori v tráviacom trakte z pohodlia svojho domova.

Otestujte sa včas a zabráňte vzniku závažných ochorení

Manipulácia s testom je jednoduchá a výsledok získate už do 10 minút.

Vykonaním testu na helikobakter získate včasnú odpoveď, ktorá vám môže ozrejmiť príčinu vašich tráviacich ťažkostí. 

V prípade pozitívneho testu je dôležité rýchle nasadenie vhodnej liečby, čo vám pomôže predísť vzniku vážnejších ochorení tráviaceho traktu, žalúdočných vredov, či dokonca rakoviny žalúdka. 

Aj v prípade negatívneho testu sa na nás môžete obrátiť. Pomôžeme vám nájsť spôsob, ako prekonať vaše tráviace ťažkosti bez vedľajších účinkov.

Vaše časté otázky

Ak odpoveď na svoju otázku nenájdete, kontaktujte nás prostredníctvom emailu, telefonicky alebo cez Facebook Messenger.

Čo je obsahom balenia?

1x fóliové balenie s testovacou kazetou a prostriedkom na pohlcovanie vlhkosti, 1x návod na použitie, 1x nádobka na vzorku s tekutinou, 1x výsledková doštička.

Aký je princíp fungovania testu?

Metóda využíva kombináciu farebného konjugátu a imobilizovaných protilátok H. pylori.

Za prítomnosti antigénu sa vytvára komplex antigén–protilátka–farbivo, ktorý sa prejaví viditeľnou ružovou čiarkou v testovacej zóne doštičky (zóna T).

Komplex ďalej vzlína do kontrolnej zóny C, kde vytvára ružovú čiarku, ktorá dokazuje, že test bol vykonaný správne. Prítomnosť antigénu je detekovateľná do 10 min.

Kedy je test pozitívny?

Ak sa na teste objaví čo i len náznak druhej čiarky (niekedy býva slabo viditeľný), test sa považuje za pozitívny. Test je negatívny len v prípade, že je zreteľná len jedna čiarka. Ak sa na výsledkovej doštičke nezobrazí žiadna čiarka, test bol vykonaný nesprávne. 

Ako s vami môžem konzultovať výsledok testu?

Po vykonaní testu nám zavolajte na tel. 0948 216 625, napíšte email na info@mastichaterapia.sk alebo napíšte správu na Facebooku.

Radi vám poradíme nielen s testom samotným, ale aj s postupom po zistení výsledku testu.

Kto je výrobcom a predajcom testu na helikobaktera pylori?

Vyrobca: Assure Tech Co., Ltd. Build 4, No. 1418-50, Moganshan Rd., Hanghzhou, EC-REP - Zastúpenie pre EÚ: Lotus NL B.V., Koningin Julianaplein 10, le Verd, 2595 AA, The Hague, Netherlands.

Predajcom testu je spoločnosť APOTHECARY s.r.o.

Viac informácií o nás nájdete na našom webe.